неділя, 9 лютого 2020 р.

Результат пошуку зображень за запитом гранат користь

Результат пошуку зображень за запитом гранат користь                                 Корисний гранатовий сік

У вівторок практичний психолог гімназії завітала до 1(5)Б класу з цікавою темою про користь гранатового соку. В умовах нестачі взимку вітамінів, численних вірусних захворювань потрібно вводити у щоденний раціон гранатовий сік  
                                                  .Як проявляється користь гранатового соку
Гранат – це єдиний фрукт, сік якого зберігає всі корисні властивості. Саме тому цей напій так легко
засвоюється.
У першу чергу, цей сік необхідно приймати людям зі зниженим вмістом гемоглобіну в крові, оскільки його мікроелементи активують процеси інтенсивного вироблення цієї речовини, що допомагає в лікуванні анемії.
Крім того, знаючи, чим корисний гранатовий сік, люди, які страждають на розлад сечостатевої системи, зможуть позбутися своєї проблеми. Цей сік має сильну сечогінну дію. Однак у нього є суттєва перевага, порівнюючи з фармацевтичними аналогами. Справа в тому, що будь-які медичні препарати, що діють як сечогінні засоби, разом із зайвою водою вимивають з організму калій. А це може спровокувати різні захворювання серцевого м’яза. Оскільки у гранатовому соку присутній калій, його недолік тут же компенсується. Тому його рекомендують приймати для позбавлення від набряків.
Не так давно вчені встановили, що поліфеноли, що містяться у гранаті, володіють антиоксидантною активністю. Тому його регулярне вживання пригнічує розвиток ракових пухлин.
І, звичайно ж, гранатовий сік – найкращий помічник у разі розладів травної системи. Його таніни та пектинові сполуки здатні позбавити людину від ознак діареї і запалення слизової оболонки шлунка. Крім того, цей сік покращує апетит.
Як застосувати користь гранатового соку в лікуванні
Оскільки сік граната зміцнює імунітет, його рекомендують приймати за будь-яких проявів респіраторних захворювань. А якщо під час ангіни або ГРВІ людина буде полоскати горло розведеним соком граната, інфекція зникне значно швидше.
Найкраще зміцнює імунітет свіжовичавлений сік стиглого граната, м’якоть якого має бордовий колір. Цей напій необхідно приймати у відновний період після тривалих захворювань і операцій. Якщо лікар не виявив протипоказань, то сік потрібно пити три рази на день, додаючи у нього одну ложку меду.
Під час лікування анемії рекомендують вживати свіжовичавлений гранатовий сік. Це можуть бути курси по 3-4 місяці, три рази на день. Після першого курсу слід зробити перерву в лікуванні й почати вживати легкі проносні препарати, оскільки гранатовий сік сприяє закрепам.
Протипоказання до вживання гранатового соку
Вивчаючи, чим корисний гранатовий сік, необхідно попередньо ознайомитися з протипоказаннями. Наприклад, цей напій протипоказаний у разі таких захворювань, як: гастрит, виразка і панкреатит.
Крім того, необхідно враховувати, що концентрований гранатовий сік може викликати подразнення слизової шлунка.
Його рекомендують розбавляти невеликою кількістю бурякового, морквяного або яблучного соку. Також свіжовичавлений гранатовий сік можна розбавити очищеною водою.

Немає коментарів:

Дописати коментар